Jdi na obsah Jdi na menu
 


Epizody

Příspěvky

17.série 22.díl To the last gasp(Do posledního dechu)

30. 5. 2010

Všichni se připravují na boj proti armádě Nesmrtelného.Mají v plánu zabít i Faith s Calebem.Spike obrdží dar.Na pomoc dobru přichází.Chris,Leo,Anya,Riley a Lucy.Connor se setkává s Billie.Kate má ještě v záloze jedno kouzlo ze všech se stávají dobří bojovníci ,aby měli šanci.

 

17.série 21.díl Amazing life and horrible death(Úžasný život a strašná smrt)

24. 5. 2010

Michael provedl kouzlo a Camelia,Billie a Charlie vidí svou krutou minulost.Potom jim ale mrtvé postavy řeknou,že Nesmrtelný je smrtelný a zabije ho jen jedna věc.Faith a Buffy budou spolu bojovat.Dobro znovu překazí plány Nesmrtelnému,ten jim řekne,že do velkého povstání jeho armády zbývají pouhé tři dny.

 

17.serie 20.díl Two on helpout(Dva na pomoc)

19. 5. 2010

Po velkém výbuchu zemřela Anya a Leo.Billie má vztek a vyráží na smrt proti Nesmrtelnému.Ten dostane Faith z komatu a ta je teď na jeho straně.Dobro a Nesmrtelný jdou konečně do toho.Camelia a Coop se vrací z ostrova.
 

17.série 19.díl In Confidentiality(V ůstraní)

9. 5. 2010

Kate zjišťuje,že šíp nebyl otrávený.V obchodě potká Connora,ten chce aby se Billie ndozvěděla,že je zpět.Nesmrtelný se poprvé přestane dívat a zasáhne a tvrdě!Phoebe je unesena,ale vše je součástí plánu Nesmrtelného.

 

17.série 18.díl Be lost in evell

2. 5. 2010

Leo je zachráněn a všichni šli domů.Večer ale většinu z nich napadne Lisa.Objeví se tam Anya,která se nějak dostala z Psychiatrické léčebny.Někdo jí ale dává rozkazy.Caleb si to příjde vyřídit se Spikem.Dozvíme se proč ho chce zabít.Charlie je zraněn a jde mu o život.

 

17.série 17.díl Forever Billie(Billie navždy)

27. 4. 2010

Buffy a Phoebe zachránili Spika.Ten je naprosto zničený.Ostatní šli zachránit Lea,chtějí vymýtit Zdroje v něm.Leovi se zatím zobrazují 3 záblesky jeho života,kde mu vždycky někdo koho miluje nebo ho má rád zachrání život.2x Cole a jednou Billie.

 

17.série 16.díl Love is death(Láska nepřežila)

20. 4. 2010

Buffy jde zachránit Spika.Leo je vysvobozen od jednoho démona touhy.Coleovi se zjeví Chris.Všichni jsou rozhodnuti zachránit Lea,tedy kromě Buffy a Phoebe ty dvě jdou zachránit Spika.Caleb je zpřažený s Nesmrtelným.Buffy se utkává podruhé se zrůdou,teď už jí musí pomoct i její matka.

 

17.série 15.díl Caleb(Caleb)

8. 4. 2010

Spike je stále mučen.Do města přijíždí Caleb,nejdříve se zdá dobrý,ale zdání klame.Charlie se bude snažit pomoct Leovi.Billie je naštvaná.Velká zrůda se chystá na boj s Buffy.Kate jí to nechce dovolit,ale Buffy přesto půjde.

 

17.série 14.díl I believe in you(Věřím v tebe)

30. 3. 2010

Po smrti Chrise je Cole naprosto ovládnut hněvem a jde po Šejďířovi a Kyře,od nich se dozvídá,že za všechno může jeho bratr Leo.Cole se ho vydá zabít.Buffy zjistí,kde Spike je.Nesmrtelný stvořil tzv.nadupíra,je zatím jen jeden,ale už se pracuje na dalších.Nadupír trénuje na Spikovi.Buffy mu ale dodá sílu a řekne mu něco důležitého.

 

17.série 13.díl Balthazar and Resources(Balthazar a Zdroj)

21. 3. 2010

Spike byl unesen,jenže nikdo neví,že zatím je Leo.Cole už to tuší a chce ho přivést zpět mezi dobré.Vše poví Phoebe.Cole v zoufalosti vyhlédá pomoc u démonů.Všeho ale využije Šejďíř,který je na útěku.Zachrání Cole Lea?Lisa příjme nabídku k sňatku.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »